G Noktası Büyütme

G Noktası Büyütme Ankara

G noktası büyütme Ankara; orgazm ile doğrudan ilişkisi olan G bölgesinin daha dolgun hâle getirilmesi ve bölgedeki uyarımın artması için yapılır. G bölgesinin penis ile yeterince temas edememesi, cinsel doyumu engelleyebilir. Aynı zamanda bazı kadınlar cinsel yaşamdan daha fazla zevk almak ve daha kolay orgazma ulaşmak için de G noktası büyütme işlemini tercih edebilirler. G noktası büyütme, yaygın olarak “orgazm aşısı” ismiyle de bilinir. Enjeksiyon ile yapılan bir uygulama olduğu için hastalarımız kısa süre içerisinde günlük yaşamlarına dönebilmektedir. Yazımızın devamında G noktası büyütme hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Ankara G noktası büyütme ve fiyatları için ise Op. Dr. Kübra Zengin Altıntaş ile iletişime geçebilirsiniz.

G Noktası Nedir?

İlk olarak 1950’lerde tanımlanan G noktasının kadın orgazmındaki rolü büyüktür. G noktası, vajinadaki tek bir nokta ya da tepecik olarak düşünülse de aslında bir bölgeyi ifade eder. Bu bölgede kılcal damarlar, sinir hücreleri ve salgı bezleri oldukça yoğundur. Bu nedenle oldukça hassas yapıdadır ve uyarımı güçlüdür.

G Noktası Nerede Bulunur?

G noktası, vajina girişinde bulunur ve üretraya yakındır. Vajina girişinin 3 – 6 cm ilerisinde kalan G noktası, vajinadaki diğer dokulara göre daha duyarlı ve hassastır. Bu nedenle penetrasyon sırasında kadının yoğun zevk almasını, orgazma ulaşmasını sağlar. Bölgede oldukça fazla salgı bezi bulunduğu için cinsellik sırasında bölgenin uyarılması, vajinanın da kaygan ve ıslak yapıda olmasına yardımcı olur.

Ankara G Noktası Büyütme (Orgazm Aşısı) Nedir?

Sıklıkla orgazm aşısı olarak adlandırılan G noktası büyütme, kadınların cinsellikten aldığı zevki artırmak, orgazma ulaşmayı kolaylaştırmak için yapılan bir genital estetik uygulamadır. G noktası büyütme işlemiyle amacımız; orgazmı doğrudan etkileyen bu bölgenin daha dolgun ve duyarlı hâle getirilmesidir. En büyük avantajlarından biri ise cerrahi olmadan, sadece enjeksiyon ile yapılmasıdır. Bu nedenle hastalarımız aynı gün içerisinde ev, iş ve sosyal yaşamlarına devam edebilirler.

Ankara G Noktası Büyütme Kimler İçin Uygundur?

G noktası büyütme, cinsellik sırasında yeterince uyarılamadığını hisseden ve cinsellikten daha fazla haz almak isteyen hastalarımız için uygundur. Uygulama 18 yaş üzerindeki, dolgu ve enjeksiyona engel olan bir rahatsızlığı olmayan tüm hastalarımıza uygulanabilir. Aynı zamanda anorgazmi yani orgazm olamama sıkıntısı yaşayan kişilerde de oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

Ankara G Noktası Büyütme İşlemi Nasıl Yapılır?

G noktası büyütme enjeksiyonla yapılan bir işlemdir. Genital bölgeye cerrahi kesiler yapılmaz. Bu nedenle 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Enjeksiyon sırasında genellikle yoğun, dayanılmaz bir acı hissedilmez. Ancak acı eşiği düşük olan ya da acı hissetmekten

endişe duyan hastalarımızda anestezik kremler kullanılabilir. Böylece herhangi bir ağrı ya da acı şikâyeti olmadan, konforlu bir şekilde işlem tamamlanabilir.

Ankara G Noktası Büyütmede Hangi Dolgular Kullanılır?

Kişinin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre hyaluronik asit ya da yağ içeren dolgular kullanılabilir. Hyaluronik asit, cildin kendi yapısında da bulunan, dokulara hacim kazandıran bir maddedir. Cilt ile uyumludur ve alerjik reaksiyona neden olma riski oldukça düşüktür. Yağ dolgusunda ise kişinin vücudundaki yağlı bölgelerden alınan hücreler kullanılır. Yağ dolgusunun kalıcılık süresi hyaluronik asit içerikli dolgulara göre daha uzundur. Bu nedenle vücudunda yeterli yağ olan ve daha kalıcı sonuçlar bekleyen hastalarımızda tercih edilebilir. Hyaluronik asitli dolguların kalıcılık süresi ise cilt yapısına göre değişkenlik gösterebilir. Ancak ortalama 6 aydır diyebiliriz.

G Noktası Büyütme Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? Cinsel İlişkiye Ne Zaman Girilebilir?

Ankara G noktası büyütme, kişinin günlük yaşamını engelleyen, uzun iyileşme sürelerine ihtiyaç duyulan bir işlem değildir. Hastalarımız uygulamadan sonra hemen sosyal yaşamlarına dönebilirler. Pek çok genital estetik uygulamadan farklı olarak, G noktası büyütme sonrasında cinsel ilişki kısıtlamasına da gerek yoktur. Enjeksiyonun yapıldığı gün içerisinde bile cinsel olarak aktif olmak mümkündür.

Ankara G Noktası Büyütme Fiyatları

G noktası büyütme Ankara günümüzde giderek daha çok tercih edilen, kadınların cinsellikten daha fazla zevk almasını sağlayan bir estetik uygulamadır. Bu nedenle fiyatları da oldukça merak edilmektedir. G noktası büyütmede kullanılan dolgu malzemesi fiyatların değişmesine neden olabilir. Ankara G noktası büyütme ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi için Op. Dr. Kübra Zengin Altıntaş ile iletişime geçebilirsiniz.