O Noktası Büyütme Ankara  

O Noktası Büyütme (O-Shot) Ankara  

O noktası büyütme; vajinal dokuların yenilenmesi, sıkılaştırılması ve orgazmı etkileyen bölgelerin güçlenmesi için yapılan genital estetik uygulamadır. O-shot olarak da bilinen o noktası büyütme işlemi, kısaca PRP dediğimiz uygulamayla, kişinin kendi kanındaki onarıcı hücrelerle yapılır. Bu hücreler, vajinada hedeflenen bölgelere enjekte edildiğinde vajinanın sıkılaşmasını, hasar görmüş hücrelerin onarılmasını ve canlanmasını sağlar. Böylece sinir hücrelerinin daha kolay uyarılmasına yardımcı olur ve cinsel birleşmeden alınan zevki artırır. Yazımızın devamında O noktası büyütme yani O-shot hakkında tüm merak ettiklerinizi bulabilirsiniz. Ankara O noktası büyütme ve fiyatları için ise Op. Dr. Kübra Zengin Altıntaş ile iletişime geçebilirsiniz.

O Noktası Büyütme (O-Shot) Nedir?

Sık sık G noktası büyütme ile karıştırılan O noktası büyütme, kadının cinsellikten aldığı zevki artırmak ve doyum hissine ulaşmasını kolaylaştırmak için yapılır. O ve G noktası büyütme işlemleri amaç olarak aynı olsa da yöntem olarak farklıdır. O noktası büyütme işleminde G bölgesi hedef alınmaz. Genellikle vajina ve klitoris bölgesine uygulama yapılır. Penetrasyon sırasında en çok uyarılan bölgelerin dolgun, canlı ve sağlıklı yapıda olması hedeflenir. O noktası büyütme işleminde kullanılan PRP tedavisi sayesinde vajinal dokuların sıkılaşıp, onarılması da mümkündür. Bu da O noktası büyütme işlemini özellikle gebelik ve doğum sonrası için ideal bir işlem yapmaktadır.

PRP Tedavisi Nedir?

O noktası büyütmenin G noktası büyütme işleminden başlıca farkı; uygulama yöntemidir. G noktası büyütme işleminde hyaluronik asit ya da yağ içerikli dolgular kullanılır. O-Shot ise PRP yani Platelet Rich Plasma dediğimiz yöntemle yapılır. PRP tedavisi günümüzde estetikten, tendon ve bağ yaralanmalarının tedavisine kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Tedavinin amacı; kişinin kendi vücudundaki onarıcı hücreler yardımı ile vücudun farklı bölgelerindeki dokuları canlandırmak ve onarmaktır.

Ankara O Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

O noktası büyütme işlemi enjeksiyon ile yapılır. Cerrahi bir işlem değildir. Bu nedenle hastalarımız aynı gün içerisinde ev, iş ve sosyal yaşamlarına dönebilirler. O noktası büyütme için öncelikle hastalarımızdan kan örneği alınır. Alınan kan örneği steril laboratuvar ortamında, santrifüj cihazlarında yoğunlaştırılır. Böylece onarıcı hücre yani platelet açısından zengin bir kan plazması elde edilir. Bu plazma, vajinada hedeflenen bölgelere enjekte edilir. Doğrudan vajina ve klitoris bölgelerine uygulama yapılır.

Ankara O Noktası Büyütme (O-Shot) Kimler İçin Uygundur? Hangi Durumlarda Yapılır?

O noktası büyütme işlemi, özellikle doğum sonrasında yıpranan vajina bölgesini yenilemek, sıkılaştırmak ve doğum sonrası cinsel yaşamı canlandırmak için ideal bir uygulamadır. Bununla birlikte cinsel yaşamından daha fazla zevk almak isteyen, cinsel birleşme esnasında yeterince uyarılamadığını hisseden herkese yapılabilir. Uygulama için hastamızın 18 yaşından büyük olması gerekir. Aynı zamanda hasta öyküsü değerlendirilerek, PRP uygulamasına engel herhangi bir rahatsızlığın olmadığından emin olunmalıdır. Ankara O noktası büyütme sayesinde;

  • Orgazm olma ile ilgili sorunlar azaltılabilir.
  • Vajinal kuruluk problemi giderilebilir.
  • Liken sklerozis gibi kronik enflamatuar hastalıkların tedavisinde kullanılabilir.
  • Doğuma bağlı yıpranan vajinal dokuların güçlendirilmesi, vajinanın penisi daha sıkı saracak hâle gelmesi sağlanabilir.

Ankara O Noktası Büyütme (O-Shot) Fiyatları

O noktası büyütme Ankara, kadınların cinsellikten aldığı hazzı artıran, vajina ve klitoris bölgesinin daha hassaslaşmasına yardımcı olan bir işlemdir. Kişinin kendi kanından alınan kan hücreleri ile yapıldığı için de oldukça güvenlidir. Uygulama sonrasında cinsel yaşamı olumsuz etkileyecek yan etkiler ya da alerji oluşması riski son derece azdır. Güvenilir bir doktor tarafından, doğru yöntemlerle yapıldığında cinsel yaşamdan daha fazla zevk almak mümkündür. Ankara o noktası büyütme fiyatları ve diğer genital estetik işlemler hakkında daha fazla bilgi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.